OpenDigg

Cheat Layer

یک پلتفرم خودکارسازی تجاری محرک بر اساس هوش مصنوعی. بهبود عملیات، افزایش بهره‌وری و صرفه‌جویی در وقت. از پروژه آتلس برای خودکارسازی‌های جامع با زبان ساده استفاده کنید.
Visit Cheat Layer
Cheat Layer

در عصر تکامل سریع فناوری، شرکت‌ها به دنبال راه‌های نوآورانه برای ساده‌سازی عملیات‌ها و افزایش بهره‌وری هستند. این تلاش بسیاری را به درگاه هوش مصنوعی (AI) و خودکارسازی کشانده است. امروز، ما قصد داریم ابزار پیشرفته‌ای که در چشم‌انداز خودکارسازی کسب‌وکار موج‌هایی ایجاد کرده است را بررسی کنیم: Cheat Layer.

چیت لایر یک پلتفرم خارق‌العاده اتوماسیون کسب و کار بدون نیاز به کدنویسی است که از قدرت هوش مصنوعی، به ویژه یک مدل یادگیری ماشین GPT-4 سفارشی آموزش داده شده، استفاده می‌کند. این پلتفرم به عنوان مهندس نرم‌افزار هوش مصنوعی شخصی عمل می‌کند و راه‌حل‌هایی برای مشکلات پیچیده اتوماسیون کسب و کار را به زبانی طبیعی و کاربردی ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته Cheat Layer، پروژه Atlas است، یک مدل یادگیری ماشین مخصوص-آموزی که اتوماسیون‌های جامع را با استفاده از زبان ساده می‌سازد. این رویکرد اطمینان می‌دهد که کاربران در همه سطوح درک، می‌توانند با موثریت از پلتفرم استفاده کنند و از آن به خوبی پیمایش نمایند. این شبیه به داشتن یک گفت و گو با مهندس است، جایی که اتوماسیون تجاری به یک گفتگوی انتها به انتها تبدیل می‌شود، نه یک فرایند کدنویسی پیچیده.

Cheat Layer همچنین کتابخانه‌ای در حال رشد از کدهای تقلب که توسط کاربران کشف شده است را میزبانی می‌کند. این کدهای تقلب از جمع‌آوری داده‌ها تا ابزارهای خودکار برای پلتفرم‌هایی مانند Google Sheets و Canva متغیر هستند. آن‌ها به کاربران فرصتی می‌دهند تا کارهای تکراری در فرایندهای کسب و کار خود را کشف کرده و حذف نمایند و در زمان و منابع صرفه‌جویی کنند.

Cheat Layer تنها یک ابزار نیست بلکه یک جامعه پررونق است. با بیش از 20,000 مشتری خوشحال در سراسر جهان، این پلتفرم فضایی مؤثر برای اشتراک تجربیات کاربران، یادگیری از یکدیگر، و بهبود مداوم درک و استفاده از اتوماسیون کسب و کار را فراهم می‌کند.

این بستر توانسته است تحسین‌های زیادی را از میان کاربران متنوع جلب نماید. بازاریابان، متخصصان مستقل و پژوهشگران بازار، همگی توانایی Cheat Layer در ذخیره‌سازی زمان، خودکارسازی وظایف پیچیده، و حتی فرصت‌هایی برای ایجاد و فروش نرم‌افزار را ستوده‌اند.

Cheat Layer با برنامه‌ قیمت‌های انعطاف‌پذیر و ضمانت‌ برگشت وجه مطمئن تا ۶۰ روز پول پیشنهاد می‌دهد. کسب‌وکارها می‌توانند از بین برنامه‌های ماهانه یا سالانه انتخاب کنند، با ویژگی‌هایی مانند اتوماسیون‌های نامحدود با ابزارهای برنامه‌نویسی‌نشده، دسترسی به Project Atlas، Cheat Cloud برای افزایش اتوماسیون‌ها، و بیشتر. پلتفرم حتی گزینه‌ای رایگان برای شروع پیشنهاد می‌دهد، که این آن را برای کسب‌وکارهایی از اندازه‌های مختلف در دسترس قرار می‌دهد.

در نتیجه، Cheat Layer ابزاری قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی است که دنیای اتوماسیون کسب‌وکار را تغییر می‌دهد. با بهره‌گیری از قدرت یادگیری ماشین و ارائه اتوماسیون به شکلی قابل‌هضم و کاربر‌پسند، Cheat Layer در مسیر تبدیل شدن به یک ابزار اساسی در کسب‌وکار‌های سراسر جهان است. خواه یک سازمان معتبر باشید یا یک کارآفرین در حال شکوفایی، Cheat Layer ارزش پیگیری دارد تا فرآیندهای کسب‌وکار شما را تقویت کند و بهره‌وری را افزایش دهد.

About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.