OpenDigg

Level AI

پلتفرم مرکز خدمات مشتری هوشمند "Level AI"، خدمات SaaS مبتنی بر AI را ارائه می‌دهد که به شرکت‌ها کمک می‌کند با تجزیه و تحلیل تجربه مشتری، پشتیبانی عملکرد نماینده و خودکارسازی عملیات مرکز تماس، بینش‌های مشتری به دست آورند و نتایج کسب‌وکار را بهبود بخشند.
Visit Level AI
Level AI

لِوِل اِی‌آی نماینده‌ای از پیشرفت قابل توجه در راه‌حل‌های خدمات مشتری مبتنی بر هوش مصنوعی است، طراحی شده برای توانمندسازی مراکز تماس با فناوری نسل بعدی. شناخته شده به عنوان یک فروشنده جالب گارتنر در فناوری خدمات و پشتیبانی مشتری، لِوِل اِی‌آی با استفاده از مجموعه نوآورانه از برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی و LLM، در حال انقلابی در تجربه مشتری و راندن تعالی در خدمات مشتری می‌باشد.

این پلتفرم یک راه‌حل جامع یکپارچه برای کیفیت تجربه مشتری (CX)، هوشمندی، و خودکارسازی از ابتدا تا انتها، که همه آنها درون‌سازی شده‌اند را ارائه می‌دهد. ویژگی‌های اصلی آن شامل افزایش و خودکارسازی جریان‌کارهای دستی، ارائه هوش مصنوعی تولیدی امن و قابل‌سفارش، و ارائه هوش عملیاتی قابل اجرا در زمان واقعی می‌باشد.

Level AI به‌ویژه در افزایش عملکرد، کارایی و رعایت مقررات در صنعت فرآیند خارج‌سازی کسب و کار (BPO) مؤثر است. این به تیم‌های تضمین کیفیت (QA) قدرت می‌بخشد تا با انتخاب بهتر تماس‌ها، بازبینی‌های سریع‌تر، پاسخ‌های زمان واقعی به سؤالات مشتریان و تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی یکپارچه برای فرایندهای تضمین کیفیت، قدرت بگیرند.

این پلتفرم همچنین شامل چندین ادغام می‌باشد، بدون درز به انواع مختلف برنامه‌ها در مجموعه‌ فناوری های مختلف وصل می‌شود، قابلیت انطباق و کاربرد آن را برای نیازهای کسب و کار متنوع بهبود می‌بخشد.

تأییدهای از متخصصان صنعت نشان دهنده‌ی طیف گسترده‌ای از کاربردهای Level AI و تأثیر آن بر عملکرد تجاری، رضایت مشتریان و کارآیی عملیاتی است. علاوه‌ بر این، Level AI با استانداردهای مهم حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌ها مانند GDPR، HIPAA، SOC 2، PCI و ISO 27001 مطابقت دارد، که اطمینان می‌دهد داده‌های مشتریان به‌ طور امن و مسئولانه‌ای اداره می‌شوند.

در پایان، سطح هوش مصنوعی یک پلتفرم جامع خدمات مشتریان مبتنی بر AI است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بینش‌های مشتری را کشف کرده و به نتایج تجاری برسند. توانایی‌های آن در تحلیل تجربیات مشتریان، کمک به عملکرد عوامل و اتوماسیون عملیات مراکز تماس، ارتباطات متقاطع بهینه‌شده را تسهیل می‌بخشد.

Level AI
Level AI
About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.