OpenDigg

Maverick

Maverick یک پلتفرم بازاریابی ویدئویی شخصی‌سازی شده و مبتنی بر هوش مصنوعی است که با فراهم کردن محتوای ویدئویی شخصی‌سازی شده و قابل مقیاس، درگیری تجارت الکترونیک را متحول ساخته و با پلتفرم‌های اصلی تجارت الکترونیک یکپارچه شده تا روابط مشتری را بهبود بخشیده و فروش را افزایش دهد.
Visit Maverick
Maverick

ماوریک: متحول کردن تجارت الکترونیک با ویدئوهای شخصی سازی شده تولید شده توسط هوش مصنوعی

ماوریک در منظره بازاریابی دیجیتال به عنوان یک ابزار محوری برای تجارت الکترونیک، با بهره‌گیری از ویدئوهای بازاریابی تولیدشده توسط هوش مصنوعی برای افزایش ارزش طول عمر مشتری (LTV) و مشارکت متمایز می‌شود. این پلتفرم نوآورانه به فروشگاه‌های الکترونیکی این امکان را می‌دهد که با هر مشتری در طول سفر خریدشان، تعاملات شخصی‌سازی‌شده‌ای را برقرار کنند، که به صورت اساسی دینامیک‌های ارتباط با مشتری را تغییر می‌دهد.

شخصی سازی در مقیاس بزرگ

یکی از ویژگی های کلیدی ماوریک توانایی آن در شخصی سازی ویدئوها برای هر مشتری بدون نیاز به ضبط چندین ویدئو است. این امکان از طریق یک ضبط یکباره که به طور خودکار برای هر بیننده شخصی‌سازی شده و با نام مشتریان صدا می‌زند و نیازهای منحصر به فرد آنها را برآورده می‌کند، محقق می‌شود.

بناء روابط معنادار

Maverick بر ایجاد روابط واقعی و ارائه خدمات مشتریان فوق‌العاده تاکید می‌کند و این امکان را به برندها می‌دهد تا چهره‌های خود را نشان دهند و با مشتریان خود به طور معنی‌دارتری ارتباط برقرار کنند. این پلتفرم ضبط ویدئوهای شخصی‌سازی شده‌ای را به‌طور خودکار ارائه می‌دهد که از طریق پلتفرم بازاریابی ایمیل برند ارسال می‌شود و لمس شخصی‌تری را در تعاملات مشتری افزایش می‌دهد.

اثربخشی افزایش یافته بازاریابی

این پلتفرم ادعا می‌کند که تلاش‌های بازاریابی و مشارکت مشتریان را به شکل چشمگیری افزایش می‌دهد، با نرخ کلیک بالاتر ۵ برابر و ۲۰٪ خریدهای تکراری بیشتر که به بازاریابی ویدیویی شخصی‌سازی شده نسبت داده می‌شود. این موضوع اثربخشی شخصی‌سازی را به عنوان ابزاری برای افزایش مشارکت مشتری و فروش تأیید می‌کند.

آسانی استفاده و ادغام

Maverick برای راحتی راه‌اندازی و یکپارچه‌سازی با پلتفرم‌های محبوب تجارت الکترونیک و بازاریابی ایمیلی مانند Shopify، Klaviyo، Omnisend و دیگران طراحی شده است. این امر اطمینان می‌دهد که کسب‌و‌کارها می‌توانند با حداقل تلاش شروع به کار کنند و بدون درز به زیرساخت دیجیتال موجود خود یکپارچه شوند.

کاربرد چند منظوره در سراسر مسیر مشتری

ویدیوهای تولید شده توسط هوش مصنوعی مورد شرکت ماوریک می‌توانند در مراحل مختلف سفر مشتری، از استقبال از مشترکین جدید ایمیل تا بازگرداندن مشتریان از دست رفته قدیمی، مورد استفاده قرار گیرند. این پلتفرم به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا ویدیوهای تشکر شخصی بعد از خرید، بازیابی سبد خریدهای ناتمام، و ایجاد مجموعه ویدیوهای خوشامدگویی را ارسال کنند، همه با هدف بهبود تجربه مشتری و پرورش وفاداری به برند.

نتیجه‌گیری

ماوریک به عنوان ابزاری قدرتمند در عرصه تجارت الکترونیک ظهور می‌کند و با استفاده از ویدئوهای شخصی‌سازی شده توسط هوش مصنوعی، شیوه ارتباط برندها با مشتریان خود را متحول می‌سازد. رویکرد نوآورانه آن به بازاریابی ویدئویی ترکیب منحصر به فردی از شخصی‌سازی، قابلیت افزایش مقیاس و ادغام را ارائه می‌دهد و آن را به دارایی ارزشمندی برای هر برند تجارت الکترونیکی که به دنبال بالا بردن استراتژی بازاریابی دیجیتال خود است، تبدیل می‌کند.

Maverick
Maverick
About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.