OpenDigg

Maya.ai

Maya.ai یک "پلتفرم شخصی‌سازی هوش مصنوعی" است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با استفاده از داده‌ها، تعامل مشتری و رشد درآمد را افزایش دهند و راه‌حل‌های نوآورانه‌ای برای شخصی‌سازی تجربه مشتریان و ایجاد بازارهای B2B کارآمد ارائه می‌دهد.
Visit Maya.ai
Maya.ai

پلتفرم شخصی‌سازی هوش مصنوعی maya.ai از شرکت Crayon Data، برای تسریع رشد درآمد برای کسب‌وکارها طراحی شده است. این پلتفرم به چالش بزرگ بسیاری از شرکت‌ها پاسخ می‌دهد: باز کردن ارزش داده‌های در حال رشد سریع، اما کم‌استفاده، برای بهبود تعامل مشتریان و افزایش درآمد.

ساختار مدولار پلتفرم اجازه یکپارچه‌سازی بی‌درز را بین منابع داده‌های مختلف، توصیه‌ها و تجربیات کاربری فراهم می‌کند. این سیستم با اکوسیستم‌های مرتبط اتصال پیدا می‌کند و از الگوریتم‌های اختراع‌شده‌ای استفاده می‌کند که چندین سیستم توصیه‌گر را ترکیب می‌کند. این رویکرد منحصربه‌فرد، گرایش‌های شخصی‌سازی‌شده برای تجار و محصولات را به هر مشتری ارائه می‌دهد و باعث افزایش شخصی‌سازی تجربه مشتری می‌شود.

Maya.ai در ساخت مدل‌های پیشنهاد فروش متقابل و فروش افزایشی مبتنی بر هوش مصنوعی تخصص دارد، کمک به شرکت‌ها برای ساخت بازار شخصی‌سازی‌شده B2C متناسب با سبک زندگی. این عملکرد به شکل قابل توجهی سهم کیف پول کسب و کار را افزایش می‌دهد و به پیشبرد درگیری و هزینه مشتری کمک می‌کند، به خصوص در زمینه کیف پول‌های دیجیتال.

در بخش B2B، maya.ai به عنوان یک بازار شناختی عمل می‌کند که به شرکت‌ها امکان می‌دهد راه‌حل‌هایی را که بر اساس نیازهای آنها طراحی شده‌اند، کشف، امتحان و فعال کنند. همچنین به فروشندگان کمک می‌کند تا مخاطبین مناسب برای راه حل هایشان را پیدا کنند، در نتیجه بازاری کارآمدتر برای تعاملات B2B ایجاد می‌شود.

در خلاصه، maya.ai توسط Crayon Data یک پلتفرم است که از هوش مصنوعی برای ارائه تجربیات سفارشی مشتری استفاده می‌کند و رشد درآمد را محرک می‌کند. توانایی آن در تجزیه و تحلیل و استفاده مؤثر از داده‌ها در طول چرخه‌های مختلف مشتریان و تجار آن را به ابزاری ارزشمند برای کسب‌وکارهایی که به دنبال تقویت فرآیند‌های تصمیم‌گیری مبتنی بر داده خود هستند، تبدیل می‌کند.

Maya.ai
Maya.ai
About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.