OpenDigg

Shaped.ai

Shaped.ai یک "پلتفرم مدل رتبه‌بندی قدرتمند" است که به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا با صفحات کشف شخصی‌سازی شده، فیدها، توصیه‌ها و ارتباطات بازاریابی، کاربران را به درستی درک و جذب کنند، با پشتیبانی از مجموعه ابزارهایی برای ساخت، آموزش و نظارت بر عملکرد مدل.
Visit Shaped.ai
Shaped.ai

Shaped.ai به عنوان یک بستر مدل رتبه‌بندی قدرتمند ظهور کرده است، که نقل و انقلابی در نحوه تعامل سازمان‌ها با کاربران‌شان و درک آن‌ها ایجاد کرده است. متخصص در سیستم‌های رتبه‌بندی زمان واقعی، Shaped.ai یک ابزار ضروری برای کسب‌وکارهایی است که به دنبال افزایش تعامل کاربر، افزایش تبدیل‌ها و بهبود نگهداری هستند.

یکی از نقاط قوت اصلی Shaped توانایی آن در استقرار زیرساخت‌های تعبیه سریع برای بازیابی، توصیه‌ها و مدل‌سازی کاربر است. این قابلیت به ویژه برای شرکت‌هایی که به دنبال دو برابر کردن مشارکت، افزایش تبدیل‌ها به میزان 20% و بهبود حفظ مشتری تا 30% هستند، مفید است【36†منبع】.

طراحی شده با نظر گرفتن توسعه‌دهندگان، Shaped.ai ارائه دهنده API مبتنی بر PyTorch، کاربردی و آسان برای استقرار فوری است. این نگرش دوستانه توسعه‌دهنده به یکپارچه‌سازی داده‌ها ، جایی که Shaped مستقیماً به انبارهای داده و فروشگاه‌های برنامه متصل می‌شود، تسری می‌یابد و نیاز به کارهای دستی را از بین می‌برد و فرآیند استقرار را ساده می‌کند【37†منبع】.

قابلیت شکل‌گیری.ai برای انطباق با هر جلسه کاربر به صورت زنده، تنظیم مجدد در چند ثانیه، و استفاده از داده‌های غیرساختاری به ویژه قابل توجه است. این ویژگی یک عامل مهم برای شرکت‌هایی است که به دنبال غلبه بر مشکل شروع سرد هستند و اطمینان حاصل می‌کنند که سیستم‌های رتبه‌بندی‌شان به اندازه نیازهای کاربرانشان پویا و واکنش‌گرا باشند【38†منبع】.

مزایای متمایز پلتفرم در مقایسه با سرویس‌های دیگری نظیر Algolia و AWS Personalize برجسته شده است. Shaped.ai در درک داده‌های نامنظم چندمدیایی با استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی مانند تبدیل‌گرها و مدل‌های زبان بزرگ (LLMs) برتری دارد. این رویکرد با بهره‌گیری از انواع داده‌های پیچیده نظیر متن، تصویر، و ویدئو، عملکرد رتبه‌بندی را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، سیستم‌های رتبه‌بندی به صورت زمان واقعی Shaped.ai اجازه می‌دهند که به طور گسترده‌ای در محصولات و برنامه‌های شرکت کاربرد داشته باشند، ویژگی که آن را از رقبایش متمایز می‌کند【40†source】.

امنیت نیز یک اولویت برتر برای Shaped.ai است. Shaped که با توجه به امنیت از پایه ساخته شده است، به عنوان یک بستر نرم‌افزار به‌صورت خدمات (SaaS) در ابر عمل میکند و از طریق بهترین شیوه‌ها در امنیت فیزیکی، مجازی، شبکه‌ای و عملیاتی، حفظ داده‌ها را تضمین می‌نماید. این روش جامع به امنیت، Shaped.ai را یک انتخاب معتبر برای شرکت‌هایی که نگران امنیت داده‌ها هستند، می‌سازد.

در پایان، Shaped.ai به عنوان یک "پلتفرم مدل رتبه بندی قدرتمند" برجسته است، ابزارها و بینش‌هایی را برای درک و تعامل موثر با کاربران ارائه می‌دهد. مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، طراحی شده برای استقرار سریع و سهولت استفاده، همراه با تدابیر امنیتی قوی، آن را به انتخابی جذاب برای کسب‌وکارهایی که به دنبال بهینه‌سازی مدل‌های رتبه‌بندی خود هستند، تبدیل می‌کند.

shaped-ai
shaped-ai
About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.