OpenDigg

xpression Camera

Expression Camera یک "برنامه دوربین مجازی برنده جایزه" است که امکان تبدیل سریع به هر موجودی با چهره تنها با یک عکس را می‌دهد، شخصیت‌های صفحه نمایش را به صورت زنده برای چت تصویری، پخش زنده و خلق محتوا دوباره تعریف می‌کند و در عین حال حریم خصوصی کاربران را تامین می‌کند.
Visit xpression Camera
xpression Camera

دوربین xpression ابزاری قابل توجه در چشم انداز در حال تحول ارتباطات مجازی و خلق محتوا می‌باشد. این برنامه دوربین مجازی برنده جایزه، به کاربران اجازه می‌دهد تا تنها با استفاده از یک عکس و بدون نیاز به زمان پردازش، به هر موجودی با چهره تبدیل شوند. طراحی شده برای کاربرد به صورت زنده، این برنامه کاربران را قادر می‌سازد تا شخصیت ظاهری خود را هنگام انجام فعالیت‌هایی مانند چت تصویری در Zoom، پخش زنده در Twitch یا ایجاد ویدئوهای YouTube تغییر دهند.

ویژگی‌های نوآورانه و کنترل کاربر

آسانی در استفاده و نیازمندی‌های سیستمی

دوربین xpression کاربردی آسان دارد، تنها نیاز به دانلود و نصب ساده دارد. کاربران می‌توانند به راحتی برنامه را با خدمات پخش محبوب با انتخاب دوربین xpression از تنظیمات وب‌کم خود و انتخاب هر تصویری برای کنترل شخصیت دیجیتالی خود به صورت زنده، یکپارچه سازند. این برنامه با ویندوز 10 (یا جدیدتر) و مک‌او‌اس 10.15 (یا جدیدتر) سازگار است، و نیازمند به حداقل سخت‌افزاری از یک اینتل کور i5 9400 یا AMD Ryzen 5 2600 با 8 گیگابایت رم و گرافیک سازگار است.

xpression Camera
xpression Camera
About the author

Great! You’ve successfully signed up.

Welcome back! You've successfully signed in.

You've successfully subscribed to OpenDigg.

Success! Check your email for magic link to sign-in.

Success! Your billing info has been updated.

Your billing was not updated.